بوی خوش زندگی

ایفل پلاس با بوی خوش طبیعت از دریا ، زمین ، هوا تا کره ماه همیشه همراه شماست .

خوشبو کننده هوای ایفل پلاس با ماندگاری بالا

اسانس های فانتزی ایفل پلاس برای :

  • نوجوانان
  • جوانان
  • میانسالان
  • بزرگسالان

از محل زندگی ، محل کار ، مسیر سفر تا استراحتگاه با خوشبو نمودن هوا به فضای شما شادابی ، آرامش و انرژی مثبت می بخشد و با تمام رایحه های رازآلود از آب و آتش و خاک هر لحظه پیش شماست .

خوشبو کننده های ایفل پلاس بسته به نوع آن، حس‌های متفاوتی را به انسان القا می‌کند. بعضی از رایحه‌ها دارای خاصیت انرژی زا هستند و هنگام تنفس، باعث افزایش سطح انرژی افراد حاضر در محیط می‌شود . بطور مثال از اسانس‌های میوه‌ای، اسانس توت فرنگی حس سرزندگی و کاهش خستگی را به دنبال دارد. خوشبو‌کننده‌ها ، دسته‌ای از محصولات بهداشتی هستند که در انواع و شکل و شمایل گوناگون موجود هستند. از نوع مایع آن گرفته تا اسپری و اسانس و انواع صابون و… این محصولات محیط را خوشبو کرده و هر گونه بوی نامطبوعی را از بین می‌برند. استفاده از خوشبوکننده ایفل پلاس ، در خانه باعث انرژ‌ی بخشیدن به محیط و افراد خانه شده و محیط را دلپذیر‌تر می‌کند.

از دیگر مزیت های اسانس خوشبو کننده ایفل پلاس ، کمک به داشتن خوابی آرام و بی حاشیه است. و از همه مهمتر به کمک افرادی می آید که از بی خوابی رنج می برند. استفاده از اسانس هایی با خاصیت آرامش دهی در محیط خواب می تواند تجربه خوبی از یک خواب شیرین و مفید را برایتان رقم بزند.

ایفل پلاست در تمام فصول برای تمام مکان های زیر بصورت تخصصی اسانس های فانتزی و دلنشین تهیه نموئده است :

  • محل زندگی (سالن پذیرایی ، سرویس بهداشتی ، اتاق خواب ، آشپزخانه و …. )
  • محل کار ( میز و اتاق کار ، اتاق جلسات ، سرویس های بهداشتی ، سالن انتظار و …. )
  • هتل و رستوران ، تالارهای پذیرایی ، کافی شاپ ، نساجی و گالری پوشاک ، سالنهای آرایش و زیبایی ، هایپر مارکت ، قنادی و شیرینی فروشی ، داخل اتومبیل ، وسایل نقلیه عمومی ، قطارها ، هواپیما ، بیمارستانها ، نمایشگاه های فروش خودرو ، شوروم های بزرگ تجاری ، مطب های پزشکان ، سالن های فرودگاه ها ، طلا و جواهر فروشی ، تمام مراکز تجاری و تفریحی ، کارگاه های تولیدی ، مشاورین املاک ، فروشندگان مبل و تزئینات خانگی ، فروشگاه های آرایشی و بهداشتی .
  • مراکز اسپا و استخرها ، مراکز آموزشی و دانشگاهی ، اماکن مذهبی